Roxy slaví narozeniny ve velkém stylu. Těšte se na nálož punk-rocku i techna

Slaves, Colours of Ostrava 2018 | Foto: Petr Gavel, MonsterMusic

Klub v Dlouhé ulici u Náměstí republiky sídlí už nějakou dobu a v následujících dnech se chystá Pražanům a všem ostatním nadšeným fanouškům hudby nadělit slušnou dávku kulturního vyžití.

Roxy letos slaví dvacáté šesté narozeniny. Oslavám dali pořadatelé jméno BE26 a půjde o výročí ve velkém stylu! Oba dva prostory, Roxy i NoD nabídnou velké množství koncertů, parties, výstav a divadel. Slavit se bude od středy 24. do ‪soboty 27. října‬.

Program otevře už dnes anglické punkrockové duo Slaves, které se zformovalo v roce 2012. Jejich drzá hudba byla mimo jiné označena za britský punk s drsnými bluesovými riffy. Čtvrtek pohltí 13 stěžejních projektů české alternativní scény na celkem čtyřech pódiích v Roxy i NoDu pod názvem SoundzCzech.

Čtěte také: Foto: Colours of Ostrava – Jessie J, Slaves, Calexico a další, 20. 7. 2018

O víkendu pak přijdou na scénu hvězdy, jak se patří. Pátku bude kralovat techno velikán Chris Liebling a celý program v sobotu zakončí v Česku oblíbený drum&bassový producent High Contrast. Vstupenky na jednotlivé události seženete na stránce Roxy, či na portálu GoOut.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 281 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.