Adam Lambert vydá třetí CD. The Original High bude jiné

Adam Lambert | Zdroj: billboard.com

Každého, kdo Adama Lamberta aspoň trochu zná, potěší zpráva, že za několik dní vydává své třetí studiové album. Milovník glam rocku ale zřejmě překvapí.

Účastník American Idol 2009 Adam Lambert patří za oceánem k nejpopulárnějším zpěvákům vůbec. Po albech For Your Entertainment a Trespassing, se kterým roku 2012 dosáhl dokonce na prvenství v oficiálním americkém žebříčku a získal nominaci na Grammy, přichází zpěvák s třetím kouskem, který nese název The Original High.

Nahrávka bude rozdílná především v tom, že Lambert, jakožto milovník glam rocku, se netají tím, že bude obsahovat více popových a r’n’b prvků. Což napovídá i úvodní skladba z desky – Ghost Town.

Adam Lambert se tuzemskému fanouškovi představil letos v únoru, kdy vystupoval společně s legendárními Queen. A nejen v Praze si užíval neutuchajícího aplausu. „Je pro nás Božím darem. Adam je první osoba, která může bez problému odzpívat kompletní katalog Queen,“ vyřkl poklonu zpěvákovi kytarista Brian May. Nové CD vychází již 12. června u Warner Music.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...