Aerodrome oznámil další 4 jména, vystoupí i Nothing But Thieves

Nothing But Thieves
Nothing But Thieves | Zdroj: soundfiction.net

Čtyři další interpreti doplní už tak nabušený lineup Aerodrome Festivalu. Vedle rappera Wiz Khalifa či metalových Bullet For My Valentine budou k vidění i aktuální fenomény Nothing But Thieves nebo Milky Chance.

Aerodrome Festival se s letošním rokem rozroste do dosud nevídaných rozměrů a během tří dnů nabídne v severočeském Panenském Týnci vystoupení hvězd celosvětového kalibru. A k těm již oznámeným nově přibyla další čtyřka, kterou si u nás budeme moci letos užít.

Vedle již zmíněných Nothing But Thieves a Milky Chance se u nás na konci června staví i Portugal. The Man a Chvrches. Rozšíření Aerodromu z převážně rockového festivalu do multižánru podobnému maďarskémmu megafestivalu Sziget je tak opět zcela evidentní.

Zatímco poslední tři vyjmenovaní interpreti vystoupí v pátek 29. června, Nothing But Thieves zahrají na první stagi o den později. Krom nich se pak samozřejmě můžeme těšit i na jména jako The Kills, Nine Inch Nails, Limp Bizkit nebo Hollywood Undead.

Aerodrome Festival se bude konat od 28. do 30. června letošního roku a přiveze přes třicet zahraničních vystupujících. Vstupenky jsou k zakoupení v předprodejní sítích TicketStream a TicketPortal.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 278 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.