Alice Merton přijede do Prahy představit debutové album Mint

Alice Merton - Palác Akropolis, 2018 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

“I’ve got no roots, but my home was never on the ground,” zpívá zpěvačka Alice Merton ve skladbě No Roots. S tou obsadila přední příčky hitparád a zařadila se na hudební scéně jako jeden z největších objevů za poslední roky. Zanedlouho opět zavítá do České republiky, tentokrát se svým debutovým albem Mint.

Zpěvačka a songwriterka Alice Merton si v uplynulých letech pomalu ale jistě razila cestu ve světě hudby. Velký boom její kariéry odstartovala skladba No Roots, která je jakousi zpovědí samotné tvůrkyně o jejím nomádském životě. Nejen tento hit, ale celá její tvorba se vyznačuje melodičností a vyzařující pozitivní energií. O tom se můžeme přesvědčit při poslechu jejího debutového alba Mint, obsahující i výše zmíněnou No Roots či další singl Why so serious.

Čtěte také: Láska, přírodní síla, návrat do dětství aneb Múzy Toma Odella

Alice Merton do České republiky zavítala již dvakrát. Jednou oslnila fanoušky na známém festivalu Colours of Ostrava v létě 2018 a vytvořila si tak pevnou půdu pro její samostatný koncert. Ten proběhl v Paláci Akropolis hned na podzim téhož roku a byl beznadějně vyprodán.

Vstupenky na letošní koncert, který proběhne 21. února 2020 v Retro Music Hall, jsou však stále k dispozici na stránkách Colours Selection nebo na prodejní síti GoOut.


Napište komentář