Alicia Keys v červnu rozvášní Prahu

Alicia Keys | Zdroj: gqmiddleeast.com

Patnáctinásobná držitelka ceny Grammy, zpěvačka, skladatelka, producentka a herečka Alicia Keys předvede pražským fanouškům svou v pořadí sedmou studiovou deskou ALICIA.

Téměř devětatřicetiletá vystudovaná pianistka Alicia Keys je podle časopisu New York Times nejlépe prodávající autorka, zároveň je však i podnikatelka a aktivistka v humanitárních organizacích. Od svého debutového alba Songs In A Minor Alicia Keys vyprodukovala nenahraditelný repertoár hitů s více než 40 milióny prodaných alb po celém světě. Vyznamenala se také jako herečka ve filmech Sejmi eso, Holka na hlídání nebo Tajný život včel. V roce 2011 se dokonce stala i režisérkou – za kamerou řídila jednu z povídek v rámci televizní série Five, které vyprávějí příběhy žen postižených rakovinou prsu. Své umění předvedla i v kreativním psaní, když vydala knihu Tears for Water: Songbook of Poems & Lyrics by Alicia Keys. Navíc je spoluzakládající členkou organizace Keep a Child Alive.

Čtěte také: TIP REDAKCE: 10 R&B zpěváků, kteří si zaslouží čestné místo ve vašem playlistu

Rodačka z New Yorku se za dva měsíce chystá vydat nové studiové album. Kromě materiálu z této nové desky představí i své klasické hity – od No One přes If I Ain’t Got You až po Girl on Fire. Show Alicii Keys se odehraje 25. června 2020 v přazské O2 areně. Vstupenky a VIP balíčky v rozmezí mezi 1 790 a 2 390 Kč budou k dispozici od 27. ledna 2020 v sítích Ticketmaster a Ticketportal.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 317 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.