Alkaline Trio ohlásili nové album a vydali první singl

Alkaline Trio | Zdroj: clevescene.com

Alkaline Trio v čele s Mattem Skibou z Blink-182 jsou zpět a ohlašují nové album. To vyjde koncem srpna a již nyní si můžete poslechnout první ukázku v podobě singlu Blackbird.

Melancholičtí punkrockeři Alkaline Trio jsou zpět. Kapela několik posledních let až na výjimky v podobě občasných menších koncertů a příležitostných turné nebyla příliš aktivní. Frontman Matt Skiba se totiž věnoval sólové dráze a poté vystřídal Toma Delonga na pozici zpěváka a kytaristy v Blink-182, se kterými v roce 2016 vydal album California. Matt však celou tu dobu fanoušky ujišťoval, že na svou starou kapelu nezapomněl a že se dřív nebo později dočkáme i nového alba AK3. Mnozí fanoušci byli skeptičtí, obzvlášť poté, co se objevily zprávy, že Blink-182 nahrávají novou desku.

Čtěte také: Nové songy Blink-182 budou znít jako album Take Off Your Pants and Jacket

Skiba však dostál svých slibů a dnes svět obletěla zpráva, že nové album Alkaline Trio vyjde již 31. srpna 2018. Novinka, která ponese název Is This Thing Cursed  a kterou je již možné si předobjednat na oficiálních stránkách kapely, bude nástupcem desky My Shame Is True z roku 2013 a nabídne celkem 13 nových skladeb. AK3 již stihli zveřejnit i první singl Blackbird, který jasně dokazuje, že veškeré obavy ohledně toho, že Matt Skiba v Blink-182 vyměkl, byly zbytečné. Krom toho se kapela během srpna a října vydá na turné, které se však bohužel týká pouze USA. Nezbývá tedy než doufat, že se Matt a spol. příští rok rozhodnou podívat se s novou deskou i za oceán.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 162 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...