Alkaline Trio zveřejnili další ukázky z nového alba

Alkaline Trio | Zdroj: clevescene.com

Nová deska Alkaline Trio s názvem Is This Thing Cursed vyjde již za pár dní, a tak není divu, že kapela zveřejnila další ukázky nové tvorby. Fanoušci si mohou nyní poslechnout titulní Is This Thing Cursed a nejnovější singl Demon and Division.

Již jen pár dní nás dělí od vydání nové desky Alkaline Trio, která dostala název Is This Thing Cursed. Kapela se proto rozhodla fanouškům nabídnout další ochutnávky nové muziky.

Krom prvního singlu Blackbird si tedy nyní můžete poslechnout nejnovější skladbu Demon and Division. Video k nejnovějšímu singlu má na svědomí Jason Link a obsahuje záběry z kultovního filmu The Magician’s Cavern z roku 1901, jehož autorem je Georges Méliès.

Krom toho kapela již dříve zveřejnila píseň, která dala název celému albu Is This Thing Cursed, a kterou již stihla v rámci jejich aktuálního turné představit i naživo. Samotná deska vyjde už zítra.

Těšíte se?


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...