Alternativní Zrní vydalo nový klip a oznamuje akustické turné

Zrní | Zdroj: Applause booking

Činnost alternativní kapely Zrní v žádném případě neupadá, v tomto čase si tato iniciativní skupina pro své fanoušky připravila hned tři novinky.

První z nich je nový videoklip k písničce Když se ztratíš, který vznikal pod vedením režiséra Tomáše Bláhy v kladenské kapli sv. Floriána. Nabízelo se zapojit do skladby varhany, díky kterým získala píseň sympatickou syrovost.

Dále Zrní vydává na vinylu svou dosud poslední desku Jiskřící a pokřtí ji 8. prosince doma v Kladně. Na příštím rok se (po veselé historce, kdy při bratislavském koncertu vypadla elektřina a kapela musela dohrát akusticky) chystá komorní turné při svíčkách nazvané Černá hodinka a půl. Skupina se tak chce co nejvíce přiblížit fanouškům.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 144 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, pankoš, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal (zejména black), ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Oblíbené interprety nemá smysl jmenovat, jelikož jich mám stovky a další stále přibývají.