Alternativní Zrní vydalo nový klip a oznamuje akustické turné

Zrní | Zdroj: Applause booking

Činnost alternativní kapely Zrní v žádném případě neupadá, v tomto čase si tato iniciativní skupina pro své fanoušky připravila hned tři novinky.

První z nich je nový videoklip k písničce Když se ztratíš, který vznikal pod vedením režiséra Tomáše Bláhy v kladenské kapli sv. Floriána. Nabízelo se zapojit do skladby varhany, díky kterým získala píseň sympatickou syrovost.

Dále Zrní vydává na vinylu svou dosud poslední desku Jiskřící a pokřtí ji 8. prosince doma v Kladně. Na příštím rok se (po veselé historce, kdy při bratislavském koncertu vypadla elektřina a kapela musela dohrát akusticky) chystá komorní turné při svíčkách nazvané Černá hodinka a půl. Skupina se tak chce co nejvíce přiblížit fanouškům.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 135 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...