Americký rapper Aminé v únoru zavítá do Prahy

Aminé | Zdroj: spotify.com

Inovátor současné hip-hopové scény se rozhodl během rozsáhlého evropského turné potěšit i české fanoušky.

Nikdo ve světě současného hip-hopu nedokáže tak pobavit, překvapit a uchvátit jako právě čtyřiadvacetiletý Adam Aminé Daniel z amerického Portlandu. Od vydání svého největšího hitu Caroline před dvěma lety si svým stylem plným neotřelých instrumentálů, filmových referencí a barevných klipů vybojoval 8 milionů posluchačů měsíčně na platformě Spotify a jeho základna jen roste a roste. O tom také jistě vypovídá to, že oproti evropskému turné na sklonku roku 2017 má v plánu v příštím roce na našem kontinentu navštívit měst o mnoho více.

Čtěte také: Aminé vydává novou nahrávku, navnadil na ní vychytaným videem

Před dvěma měsíci umělec dost neohlášeně vypustil nahrávku ONEPOINTFIVE, kterou sám nazval takovým napůl albem a napůl mixtapem. Dá se tedy očekávat že bude koncertovat hlavně se skladbami s této desky, nebudou však chybět ani pecky z rok starého debutového alba Good For You jako třeba Spice Girl nebo Wedding Crashers.

Sympatický Aminé vystoupí v klubu Roxy, a to 7. února 2019. Vstupenky budou za 550 Kč dostupné od desáté hodiny ranní v pátek 19. října 2018 na webu fource.cz.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 281 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.