Anastacia navazuje na předešlé turné a po 9 letech se představí v České republice

Anastacia | Zdroj: billboard.com

Anastacia, americká legenda, jejíž hlas je často označován za jeden z nejzajímavějších vokálů popové scény všech dob. Dosavadní konto zpěvačky obsahuje sedm studiových alb, přičemž zatím poslední řadovka s názvem Evolution spatřila světlo světa teprve loňské září. Právě novinkovou desku Anastacia zanedlouho představí svým příznivcům i v České republice, a to hned dvakrát.

Anastacia, jež za svou kariéru posbírala řadu prestižních ocenění, byla uvedena do celosvětového povědomí hned s debutovou deskou Not That Kind, vydanou zhruba před 19 lety. Nejnovější počin Evolution, s nímž se zpěvačka vrací ke svým kořenům, vznikal ve Stockholmu a produkce se ujal Anders Bagge, jenž v minulosti spolupracoval například s Madonnou.

V dubnu Anastacia odstartuje na podporu této řadovky své stejnojmenné evropské turné, na němž nebudou chybět ani novinkové skladby. Turné Evolution naváže na mimořádně úspěšnou koncertní sérii Ultimate Collection, při které zpěvačka absolvovala 110 vystoupení, z nichž byla drtivá většina beznadějně vyprodána.

Do České republiky se vrátí po devíti letech a zdejším příznivcům se představí hned dvakrát. Pražský koncert se uskuteční 12. května ve Foru Karlín, avšak kapacita bude nezvykle omezená a vystoupení bude moci zhlédnout pouze 1 500 návštěvníků. Druhá zastávka se pro velký zájem odehraje následně 24. června v olomoucké Korunní pevnůstce.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 141 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.