Andy Black, Ben Bruce a další míří do kin s filmem American Satan

American satan | Zdroj: facebook.com

Andy Black, Ben Bruce, Drake Bell a další míří do kin s novým filmem American Satan, který krom zajímavého hereckého obsazení nabídne i parádní soundtrack.

American Satan konečně zná datum vydání! Hudební drama/horor s Andy Blackem z Black Veil Brides v hlavní roli přijde do vybraných amerických kin už 13. října 2017.

American Satan bude vyprávět příběh kapely původem napůl z USA a napůl u Anglie, jejíž členové vyletí ze školy a rozhodnou se přestěhovat do LA, aby se proslavili na legendární Sunset Boulevard, jako tomu bylo u největších rock’n’rollových hvězd minulého století. Pro příslib slávy se kapela rozhodne upsat se samotnému ďáblu a zbytek už je klasika – drogy, sex, peníze, ale i temná stránka šoubyznysu, ilumináti a satanisté.

Ve filmu se krom Andyho Blacka objeví například i Ben Bruce (Asking Alexandria), Drake Bell nebo  John Bradley (Game of Thrones). Zajímavý bude i soundtrack k filmu, který krom písní složených přímo pro fiktivní kapelu The Relentless (kde za mikrofonem sice uvidíte Andyho, ale o samotné vokály se postaral Remington Leith z Palaye Royale) nabídne vedle klasických hitů od Deftones, The Pretty Reckless, Skid Row, Crosses, In This Moment, Meg Myers, Circa Survive, Dorothy, After The Burial, Barns Courtney, Palaye Royale, Animals As Leaders, nebo Slaughter i zbrusu nové kousky od Jonathana Davise z Korn. Že tenhle film bude fakt nářez, nás zatím mají krom trailerů přesvědčit první dva zveřejněné songy od The RelentlessMe Agains the Devil a Let Him Burn, jejichž oba videoklipy samosebou obsahují záběry z filmu.

Ačkoli si film již stačil získat netrpělivé fanoušky po celém světě, zatím stále nepadla ani zmínka o tom, zda se film bude promítat i ve zbytku světa.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...