Aquilo v Praze předskočí Scott Quinn

Scott Quinn | Zdroj: youtube.com

Anglické hudební duo Aquilo přiveze své klidné melodie do pražského Futurum Music Baru a berou s sebou i zajímavého předskokana.

Jejich debutová deska Sillhouetes z počátku loňského roku dostávala jenom chválu, přesto se rozhodli ještě chvíli počkat než s ní vyjedou do světa. Ten moment už však nastal a tak v rámci šestnácti zastávek dva mladíci objedou celou Evropu. Naštěstí se rozhodli zastavit i u nás a přivezou s sebou talentovaného krajana Scotta Quinna. Mladík, který ovládá hru na několik nástrojů, zahraje něco málo ze své dílny contemporary R&B.

Vstupenky na pražský koncert, jenž se odehraje v pátek 16. března, lze již teď zakoupit v předprodejních sítích GoOut, TicketPro, Ticketportal nebo na webových stránkách Futurum Music Baru.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 319 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.