As It Is se vrací do Prahy. Doprovodí je kapely Trophy Eyes a Trash Boat

As It Is | foto: Alex Gregory

Kapela As It Is v čele se zpěvákem Pattym Waltersem se téměř po roce vrací do Prahy. Společně s kapelami Trophy Eyes a Trash Boat vystoupí v klubu Rock Café na Národní třídě. Koncert se bude konat na svátek zamilovaných, tedy v sobotu 14. února.

Patty Walters. Jméno, které je známé hlavně v YouTube světě. Tento mladý, nadaný zpěvák se nebál předělat známe hity od Miley Cyrus, One Direction či SUM 41. A měl úspěch. Mimo jiné založil před třemi lety pop-punkovou kapelu As It Is, která má za sebou vydání čtyř EP a několik desítek koncertů. Nyní se kapely ujalo vydavatelství Fearless Records a snad se dočkáme plnohodnotného alba, na kterém si budete moci poslechnout singl Dial Tones. Na píseň Dial Tones As It Is nedávno natočili videoklip.

Kromě As It Is vystoupí na této akci také kapely Trophy Eyes z daleké Austrálie. Kapela vznikla v roce 2013 a za tu dobu vydala album s názvem Mend, Move on a EP Everything Goes Away. Ochranou ruku nad nimi drží vydavatelství Hopeless Records. Stejně jako As It Is se v létě předvedou na oblíbeném Vans Warped tour 2015. Trojlístek doplní kapela Trash Boat z Anglie.

As It Is, Trophy Eyes, Trash Boat
Kdy: 14. února 2015
Kde: Rock Café, Praha
Vstupné:
předprodej Rock Café – 249 Kč, GoOut 265 Kč, Ticketportal 275 Kč, na místě – 350 Kč


Napište komentář