As It Is zamíří do Prahy. V dubnu zahrají před Enter Shikari

As It Is | Zdroj: thepreludepress.com

Pop-punkoví As It Is z anglického Brightonu, kteří na začátku roku odpálili show v pražském Futuru, přijedou znovu do Prahy. Jako doprovod Enter Shikari přivezou novou desku The Great Depression.

Po energickém vystoupení Enter Shikari na Rock For People se fanoušci brzy dočkali oznámení vlastní show britské partičky v Praze. Multižánrová skupina před pár dny oznámila support k evropské tour, která bude trvat od začátku prosince až do konce jara. Proto na ní Enter Shikari vystřídají hned tři předkapely – Milk Teeth, Payale Royale a As It Is. Tuzemské publikum se může těšit na poslední zmiňované.

Čtěte také: As It Is a The Great Depression: Ambiciózní projekt s hlubokou myšlenkou

As It Is budou s Enter Shikari koncertovat od konce března a na svých evropských zastávkách představí své nejnovější album The Great Depression. Třetí studiovka pop-punkové čtveřice vyšla 10. srpna tohoto roku a zaměřovala se na téma psychických problémů.

S Enter Shikari vystoupí ve Foru Karlín 6. dubna 2019.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 220 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz