ATMO MUSIC zveřejnili novou skladbu Na střeše města

Atmo music | Zdroj: Warner Music

Hudební projekt ATMO MUSIC vypustil do světa zcela novou skladbu. Singl nese název Na střeše města a je první předzvěstí nového, v pořadí druhého alba.

Posledním počinem této partičky interpretů, bylo vydání debutového alba Andělé x Démoni, kde naleznete pecky jako Andělé, Fáma, Polety, Svědomí a mnoho dalších. Na všech singlech ze zmíněného alba se podíleli nejrůznější hosté, ať už to byli zpěváci Jakub Děkan, Sebastian a Chris nebo raper Lipo.

V novém singlu Na střeše města si dvojice Beef a ODD vystačila sama. Tím pádem je jasné, že skladba směřuje především k hiphopové části fanoušků. Jak už je u ATMO MUSIC téměř pravidlem, nahrávku zveřejnili prostřednictvím videoklipu, který se dá označit za velmi povedený. Video se natáčelo na několika místech, ovšem pro diváka jsou obrazově nejzajímavější záběry z rakouských Alp.

Jak již bylo zmíněno, singl je předzvěstí druhého alba, které by mělo vyjít na podzim tohoto roku, kluci na něm již intenzivně pracují. Příznivci tohoto hudebního projektu se opět mohou těšit na nejrůznější hosty.

 

 


Napište komentář