ATMO Music zveřejnili nový singl Polety. I s klipem

ATMO Music před vydáním alba zveřejnili singl Polety | Zdroj: facebook.com

ATMO Music zveřejnili nový singl, ke kterému nabízejí zároveň i zbrusu nové video. Skladba Polety předznamenává vydání jejich debutu Andělé x Démoni.

Mezi největší tuzemské objevy posledních měsíců lze jistě řadit liberecké ATMO Music, kteří se se skladbou Andělé před koncem loňského roku dostali do rotací rozhlasových stanic. Společně s Kryštof, Chinaski, Xindlem X a Celeste Buckingham patří v roce 2014 k nejúspěšnějším československým interpretům ve zdejším éteru. Dle hitparády IFPI se aktuálně jejich skladba Andělé drží na osmnácté příčce v hranosti na našem území.

Těsně před vydáním debutového CD zveřejnili ODD a Beef novinku Polety, se kterou vypomohl tentokráte Sebastian ze skupiny Just Try. Videoklip k singlu se natáčel v okolí německého Rostocku a jako režisér a kameraman se pod něj podepsal Jakub Šimůnek. První deska ATMO Music vychází 4. dubna, ale již nyní lze objednat prostřednictvím služby iTunes.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...