Austin Carlile nadobro opouští Of Mice & Men

Of Mice & Men | Zdroj: soundboardmagazine.com

Smutnou novinu přinesla s koncem roku 2016 svým fanouškům kapela Of Mice & Men. Zdravotní stav zpěváka Austina Carlileho se zhoršil natolik, že byl nucen kapelu opustit a nadobro s hudbou skončit.

Velice smutnou zprávu svým fanouškům přinesli na samotný závěr roku 2016 kalifornští Of Mice & Men. Je obecně známo, že zpěvák kapely Austin Carlile dlouhodobě trpí vzácnou nervovou chorobou zvanou Marfanův syndrom, která mu způsobuje bolest téměř při každé činnosti. Austin s touto chorobou zápolí už od samotných počátků kapely, ale nyní prý jeho stav dosáhl kritického bodu, kdy by jeho další působení v kapele mohlo vážně ohrozit jeho celkové zdraví.

Ve velice osobním dopise, který se dnes ráno objevil na facebookových stránkách Of Mice & Men kapela dále vysvětluje, že po absolvování několika operací bylo Austinovi sděleno, že pokud bude pokračovat v hudební kariéře, riskuje tím trvalé poškození nervové soustavy a míchy. Austinovi tedy nezbylo, než uposlechnout doporučení lékařů a s plnou podporou zbytku kapely začít kompletně měnit svůj životní styl za účelem zlepšení jeho zdravotního stavu.

Kapela jako taková prý ale rozhodně nekončí a všechny naplánované koncerty, kromě již dříve zrušeného evropského turné,  se prý uskuteční podle plánu, pravděpodobně s novým zpěvákem.

My tímto přejeme Austinovi brzké zlepšení jeho stavu a zbytku kapely hodně sil a úspěchu do budoucna.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 166 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...