Badflower přijedou rozproudit rockovou krev v Praze na konci roku

Badflower | Zdroj: Rock for People

Intenzivní energií a nespoutanými emocemi nabitá show, něco takového můžeme čekat od prosincové návštěvy kalifornské party Badflower. V čele s charismatickým frontmanem Joshem Katzem se představí v klubu Fuchs2.

Tuzemská premiéra americké kapely se původně očekávala v rámci předskakování na nedávném koncertě Palaye Royale. To nakonec nevyšlo, ale o to víc si můžou domácí fanoušci nechat sbíhat sliny rovnou na show, při které budou Badflower hlavní hvězdy večera. K tomu jim dopomůže i úspěšné nejnovější album This Is How The World Ends, na kterém se loni objevily takové hity jako Don’t Hate Me nebo Family. Atmosféru ale zcela jistě doplní i tracky z uznávané debutové desky Ok, I’m Sick.

Čtěte také: Palaye Royale přivezli po třech letech do Prahy rockovou energii i zálibu ve šplhání

Čtveřice Badflower ve složení zpěváka Joshe Katzeho, kytaristy Joeyho Morrowa, baskytaristy Alexe Espiritu a bubeníka Anthonyho Sonetti přijede do Prahy 11. prosince 2022. Hostit je bude klub Fuchs2. Vstupenky jsou k dostání v síti GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 273 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz