Balaton Sound odhaluje další hvězdy

Balaton Sound | Zdroj: balatonsound.cz

Obří pětidenní párty na pláži největšího maďarského jezera se blíží a line-up byl rozšířen o nová bombastická jména.

Festival se uskuteční v Zámardí mezi 5. a 9. červencem a už byla slíbena účast hvězd jako Hardwell, Armin Van Buuren, KYGO, KSHMR, Tiësto a spousta dalších!

Nyní se však k již tak hvězdnému obsazení přidává Axwell / Ingrosso, Dua Lipa, ZEDD, Don Diablo, Noisia, Mija, Eptic a také prominentní maďarské kapely jako jsou Punnany Massif, Wellhello, Halott Pénz and Brains.

Balaton Sound se letos, jak je vidět, zaměřuje na fanoušky EDM a rozhodně má co nabídnout. Po loňské hip-hopové smršti se tedy noci na pláži protancují během setů světových DJs.

Krom šíleného tanečního programu si festival připravuje pouliční divadla. Za dne se návštěvníci mohou těšit na obří medúzy, či brazilské tanečnice a v noci na velkolepé světelné show. Každý den se bude otřásat i party loď, jež na každý den chystá jiný program.

Pokud máte o festival zájem, neváhejte, levnější vstupenky budou naposledy k dostání 14. června na oficiálním webu.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 319 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.