Balaton Sound odhaluje další hvězdy

Balaton Sound | Zdroj: balatonsound.cz

Obří pětidenní párty na pláži největšího maďarského jezera se blíží a line-up byl rozšířen o nová bombastická jména.

Festival se uskuteční v Zámardí mezi 5. a 9. červencem a už byla slíbena účast hvězd jako Hardwell, Armin Van Buuren, KYGO, KSHMR, Tiësto a spousta dalších!

Nyní se však k již tak hvězdnému obsazení přidává Axwell / Ingrosso, Dua Lipa, ZEDD, Don Diablo, Noisia, Mija, Eptic a také prominentní maďarské kapely jako jsou Punnany Massif, Wellhello, Halott Pénz and Brains.

Balaton Sound se letos, jak je vidět, zaměřuje na fanoušky EDM a rozhodně má co nabídnout. Po loňské hip-hopové smršti se tedy noci na pláži protancují během setů světových DJs.

Krom šíleného tanečního programu si festival připravuje pouliční divadla. Za dne se návštěvníci mohou těšit na obří medúzy, či brazilské tanečnice a v noci na velkolepé světelné show. Každý den se bude otřásat i party loď, jež na každý den chystá jiný program.

Pokud máte o festival zájem, neváhejte, levnější vstupenky budou naposledy k dostání 14. června na oficiálním webu.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 214 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.