Bastille vydávají reedici svého úspěšného debutu

Bastille | Zdroj: Universal Music

Indie popoví Bastille z Velké Británie jsou jednou z největších hudebních senzací letošního roku. Hity Pompeii či Things We Lost In The Fire formaci katapultovaly mezi nejúspěšnější nováčky a i díky nim se jejich debutová deska s názvem Bad Blood vyšplhala na první příčku UK Albums Chart. Nyní vydávají reedici.

Bastille po třech letech od svého vzniku vydali v březnu (ve Spojených státech v září) letošního roku své debutové album Bad Blood. Tato čtyřčlenná formace, jež působí ve složení Dan Smith, Kyle J Simmons, William Farquarson a Chris ‘Woody’ Wood, vydává nyní jeho reedici nazvanou All This Bas Blood. Ta obsahuje jak původní verzi desky o dvanácti skladbách, tak i druhý disk s třinácti novými písněmi. Z nich Bastille vybrali jako singl píseň Of The Night, která se pomalu objevuje v českých rádiích. Melodie a text této novinky propojují dva velké hity z devadesátých let – Rhythm Is A Dancer legendárních Snap! a první hit italského projektu Corona s názvem The Rhythm Of The Night.

Pražský koncert Bastille, jenž byl původně plánován na 20. listopadu, se přesunul na 18. března a bude se konat v klubu SaSaZu. Čekání si tak můžete zkrátit touto reedicí plnou nového materiálu.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).