Bebe Rexha boduje s hitem I Got You

Bebe Rexha | Foto: instagram.com

Zpěvačka Bebe Rexha před pár dny vypustila videoklip k písni I Got You a již stihla nasbírat přes osm milionů zhlédnutí. Doposud nemělo žádné z jejích videí takový úspěch!

Bebe Rexha se dosud ukazovala hlavně jako hostující vokalistka a textařka. Mezi její nejznámější spolupráce patří píseň In the Name of Love s Martinem Garrixem nebo Me, Myself & I s G-Eazym. Její nové video překonalo nejen tyto hity, ale dokonce převzalo i rekord svého vydavatelství Warner Bros.

Tento rychlý start odpovídá úspěšnosti samotného singlu – píseň byla minulý týden nejvíce hranou skladbou severoamerického kontinentu a v populárním žebříčku Top 40 už stojí na pětadvacáté pozici. I v české hitparádě nezaostává a drží se na dvaatřicáté příčce mezi nejhranějšími nahrávkami.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 336 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.