Berenika Kohoutová v debutovém singlu dělá stojky. Za bizarním dílem stojí Jiří Burian

Berenika Kohoutová | Zdroj: Universal Music

Herečka, a nyní už i zpěvačka, Berenika Kohoutová spojila síly s producentem Jiřím Burianem a vydala první singl. Připravuje také debutové album, které vypustí na podzim.

Berenika Kohoutová se nejdříve dala na dráhu herečky, přestože už od dětství chtěla zpívat. Nyní se jí chopil úspěšný hudební producent Jiří Burian aka Kapitán Demo. Spolupráci s ním si moc pochvaluje a vypichuje především to, že se do ničeho netlačí a veškerým nápadům nechávají volný průchod.

Čtěte také: Kapitán Demo ve vyprodané Lucerně rozdával svým zlatíčkám lásku a oslavil narozeniny

V debutovém singlu Dělám stojky se tak trošku zpovídá ze svého party života v nočních klubech a ve videoklipu předvádí jednu stojku za druhou.

Pokud jste od této interpretky čekali něco poklidného, budete nejspíš překvapeni. Celé dílo je totiž hodně taneční, elektronické a především bizarní.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 334 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.