Billie Joe Armstrong z Green Day dal dohromady novou kapelu

Billie Joe Armstrong | Zdroj: facebook.com

Ještě nedávno Green Day dohrávali své poslední koncerty k albu Revolution Radio, ale neuběhlo ani pár měsíců a vypadá to na pauzu. Zpěvák Billie Joe Armstrong nyní přišel s novým hudebním projektem.

Frontman a hlavní tvář několikaleté punk rockové formace Green Day je aktuálně nadšený ze své nové nové skupiny The Longshot. Vypadá to tedy, že Green Day si aktuálně dávají tvůrčí pauzu a asi jen čas teprve ukáže, jestli bude delší, či kratší.

Do práce s The Longshot se však Billie Joe pustil s ohromnou vervou a je jen otázka času, kdy se objeví na internetu prvotní nahrávky. Už teď tam můžete najít spoustu fotek, jména členů jsou ale zatím tajné. Nově zřízený účet na Instagramu dokonce upozorňuje na nové album, které by se mělo jmenovat Love Is For Losers.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 312 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.