Bon Jovi si pro fanoušky nachystali speciální album

Bon Jovi | Zdroj: albawaba.com

Americká skupina Bon Jovi se rozhodla poděkovat fanouškům za jejich více než třicetiletou přízeň, a tak ohlásila nové album, které právě vyšlo.

Novinka nese název Burning Bridges a vychází 21. srpna. Obsahuje hned deset písní a jedná se o první studiový počin od alba What About Now z roku 2013, a také první album, na kterém nefiguruje kytarista Ritchie Sambory. Ten skupinu opustil před dvěma lety.

Album bylo vydáno především jako poděkování fanouškům za jejich věrnost a zároveň také jako lákadlo na očekávané turné skupiny, které bude odstartováno v září v Jakartě. Již před pár dny se objevily v éteru dvě písně – Saturday Night Gave Me Sunday Morning a We Don’t Run, čímž Bon Jovi dokazují, že mají posluchačům stále co nabídnout.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 343 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.