Bring Me The Horizon vystoupí v únoru v Praze. Jako speciální host se představí A Day To Remember

Bring Me The Horizon - Rock for People 2019 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Bring Me The Horizon, hvězdy britské hudební scény, se vrátí do České republiky. V roce 2019 byli headlinerem Rock for People a nyní se představí fanouškům v hlavním městě. Pražský koncert je jednou ze zastávek na Survival Horror European Tour a uskuteční se 16. února 2022 v Malé sportovní hale.

Jako speciální host zahrají američtí velikáni A Day To Remember. V roli support kapel se představí Poorstacy, na kterého se fanoušci mohou těšit i na Rock for People 2022, a Lorna Shore – rostoucí hvězda americké deathcore scény.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Oliver Sykes z Bring Me The Horizon a jeho nejvýraznější kolaborace napříč hudební scénou

Uskupení kolem ústřední postavy a ikony Olivera Sykese se netají svými odvážnými kroky, ať už na poli hudebním nebo třeba módním. Jejich hudební vývoj prošel deathcorem, metalcorem, ale kapele nejsou cizí ani chytlavé popové melodie či elektronika. Bring Me The Horizon si zkrátka ve všech směrech dělají přesně a jen to, co oni sami chtějí. A stále rostoucí davy věrných fanoušků dokazují, že to dělají skvěle.

Vstupenky na pražský koncert, který se uskuteční 16. února 2022, jsou v prodeji v síti GoOut.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.