Britší Nothing But Thieves zahrají ve vyprodaném MeetFactory

Nothing But Thieves
Nothing But Thieves | Zdroj: vrtxmag.com

Britská indie rocková skupina Nothing But Thieves má slibně rozjetou kariéru. Druhé studiové album Broken Machine zaznamenalo fenomenální úspěch a to se i odrazilo na jejich popularitě. Koncert byl z Rock Café přesunut do prostornějšího MeetFactory.

Britští Nothing But Thieves nehrají dlouho, teprve od roku 2012, ale už teď mají rozhodně co říct a mohou se pochlubit několika zajímavými úspěchy. Předskakovali Gerardu Wayovi (někdejšímu frontmanovi již zaniklých My Chemical Romance), Arcade Fire nebo Muse.

Na posledním albu s názvem Broken Machine spolupracovali s producentem Mikem Crosseym. Ten má za sebou již zkušenosti s interprety formátu Arctic Monkeys The 1975. A je vidět, že kapela rozhodně ví, co dělá. Nejvýraznější skladby na albu jsou rozhodně Sorry a Amsterdam. Amsterdam má na kanále YouTube přes čtyři miliony zhlédnutí.

Nothing But Thieves představí svou novou desku v MeetFactory už 30. listopadu.


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.