Britští punk-rockeři Boston Manor v říjnu rozproudí Prahu

Boston Manor - Rock for People 2019 | Foto: Michel Klemm, MonsterMusic

V říjnu se ve Futurum Music Baru odehraje pořádný punk-rockový večírek v režii kapely Boston Manor, která tento rok zazářila na festivalu Rock for People. Mimo téhle pětičlenné party se na pódiu představí také Britové Modern Error a česká naděje Glad for Today.

Boston Manor, britská kapela pocházející z Lancashiru, působí na hudební scéně již sedm let. Na svém kontě má dvě studiová alba a díky poslednímu Welcome to the Neighbourhood, které vyšlo v roce 2018, je tvorba Boston Manor často definována jako 90’s grunge.

Čtěte také: Překvapení i zklamaní na Rock for People 2019: Co se podařilo na výbornou a co nevyšlo podle představ?

Poprvé se tuzemskému publiku kapela představila v únoru tohoto roku v roli supportu amerických pop-punkových Good Charlotte, kdy sebejistě ovládla velkou stage ve Foru Karlín, a následně sklízela úspěch také na festivalu Rock for People.

Čtěte také: Glad for Today slaví úspěch z Planetrox a koncertují za oceánem

Tento punk-rockový nářez, kdy se návštěvníkům představí hned tři skvělé kapely, vypukne již 29. října ve Futurum Music Baru a vstupenky můžete pořídit v prodejní síti GoOut.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.