Brněnská Fléda nabídne exkluzivní dvojkoncert J.A.R. a Monkey Business pod širým nebem

Monkey Business - Barrák music hrad, 2020 | Foto: Martin Bambušek, MonsterMusic

Brněnský klub Fléda představuje letošní letní hudební open air Open (F)air Music. Uskuteční se v druhé polovině srpna na výstavišti před pavilonem Morava. Jeden z večerů bude poté patřit i Monkey Business a J.A.R.

Nejstarší brněnský hudební klub Fléda si i na letošek připravil pro milovníky živé hudby koncertní večery pod otevřeným nebem.

Čtěte také: Lucerna Music Bar se i letos stěhuje pod širé nebe, tentokrát ale rozezní areál Ledáren Braník

Celou akci odstartuje 17. srpna legendární punková vypsaná fiXa v čele s charismatickým Márdim. Hned následující den 18. srpna pomyslné žezlo převezme skupina Mig 21 s frontmanem Jiřím Macháčkem a představí tak společně vůbec poprvé nejnovější album Hity a rarity. O den později,19. srpna, zahrají Rybičky 48.

Po asi týdenní pauze mezi koncerty vystoupí 24. srpna Horkýže Slíže, kteří už roky vyprodávají svá vystoupení. Chybět nebudou ani miláčci brněnského publika Poletíme?, kteří se představí 25. srpna a následovat bude očekávaný dvojkoncert Monkey Business a J.A.R. Jedná se o exkluzivní událost. Takový dvojkoncert přichází jen jednou za několik let.

Závěr Open (F)air Music bude patřit Dubioza kolektiv, kteří přicestují až z daleké Bosny a odehrají svou směsici ska, reggae a punku. Loni navíc vydali novinku #fakenews.

Předprodej vstupenek probíhá na stránkách smsticket.cz.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 343 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.