Bruno Mars si do nového videoklipu pozval bývalou striptérku

Bruno Mars, Cardi B | Zdroj: Warner Music

Bruno přichází s novým videoklipem k písni Finesse a ve videu se objevuje Cardi B. I ona sama v zámoří aktuálně bourá hitparády, a tak se Mars natrefil na dobrého koně.

Bruno Mars se ještě jednou ohlédl na veleúspěšné album 24K Magic. To mu vyneslo šest nominací Grammy, právě z něho si vybral ještě jeden singl, k němuž natočil i videoklip – Finesse. V tom si zahrála bývalá striptérka Cardi B. Ta aktuálně bourá hitparády se svým hitem Bodak Yellow, a tak se po dvaceti letech stala první hip hopovou interpretkou po slavné Lauren Hill, které se to podařilo.

Celý snímek se opírá především o choreografii bez toho, aby v sobě skrýval nějaký hlubší příběh nebo myšlenku. Krom toho, že Bruno se svou skupinou tančí pod balkonem sličných dam.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 313 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.