Bulvár hlásá perly: Kryštof se rozpadá!

Richard Krajčo | Zdroj: facebook.com

Richarda Krajča čeká další nepřijemná životní záležitost. Rozvod se svou manželkou Martinou Poulíčkovou, která je zároveň i manažerkou kapely Kryštof.

To podle bulváru téměř jistě znamená, že se musí rozpadnout i kapela Kryštof, jedna z nejoblíbenějších a nejuznávanějších u nás. Martina měla původně působit jako manažerka jen na půl roku, což se ovšem protáhlo na šest let.

Všechno v kapele klapalo, a tak nebyl důvod po půl roce hledat někoho dalšího. Těžko uvěřit, že dva dospělí lidé ohrozí funkčnost takové kapely, jakou Kryštof je. Navíc skupinu čeká podzimní klubové Fernet Tour.

Bulvár zase jen potvrzuje, že tiskne nepravdy, které vydává za podložené informace. Má cenu se bránit? Má cenu říkat, že jsem odešel sám z jiných důvodů, po velmi zralé úvaze a mnohem dřív, než píší? Ne. Stejně dostanu nálepku,“ říká sám Richard Krajčo k rozchodu se svou ženou na svém oficiálním Facebook profilu.

Že se jedná o další zbytečné fámy potvrzuje i fakt, že na duben chystají Kryštof natáčení dalších nových singlů. Těžko takto plánovat, kdyby věděli, že například po podzimním turné končí.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...