Charismatický zrzek Ed Sheeran se chystá příští rok do Prahy

Ed Sheeran | Zdroj: facebook.com

Ed Sheeran aktuálně patří mezi nejžádanější světové umělce a radost bude rozdávat i v České republice, kam se na začátku prázdnin 2019 po letech konečně vrátí. Vstupenky půjdou do prodeje již za pár dní.

Ed Sheeran už jednou v Česku vystoupil, a od té doby se spekuluje, kdy jeho čas nadejde znovu, veškerému zoufání je teď ale konec. Pořádající agentura Charmenko CZ před malou chvilkou vydala tiskovou zprávu, že tohoto čerstvého držitele Řádu britského impéria dovezou do Prahy začátkem letních prázdnin příštího roku. Vystoupí tak v pražských Letňanech během svého evropského turné Divide 2019. Stejně tak bude i headlinerem dalšího ročníku festivalu Sziget.

„Je nám opravdu velkou ctí, že jsme dostali možnost Eda Sheerana do Prahy opět přivézt. Byli jsme u jeho tuzemského začátku v roce 2015, kdy jsme pořádali první pražský koncert. Od té doby s hrdostí sledujeme jeho raketový růst,“ říká Lenka Muráriková z pořádající agentury Charmenko CZ.

Charismatický zrzek v loňském roce vydal svoje třetí studiové album „÷“ (Divide), které získalo ocenění Grammy, a dosud se jej prodalo více než 15,5 milionů kopií. Samotný singl Shape Of You byl pak vůbec nejprodávanějším britským singlem všech dob.

Ed vystoupí v Praze už 7. července 2017 v pražských Letňanech, bude se tak tedy jednat o open air akci. Vstupenky půjdou do prodeje 27. září a budou k sehnání na webu TicketPortal a GoOut.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 313 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.