Civilní obrana představuje klip z posilovny

Civilní obrana | Foto: oficiální tisková zpráva

Čáslavská formace Civilní obrana nedávno představila fanouškům nový klip. Děj se odehrává v posilovně a video nasbíralo za pár hodin na kanále YouTube několik tisíc přehrání.

Kapela Civilní obrana má za sebou za své více jak desetileté existence tři alba a nespočet koncertů. Nyní přišla s novým klipem k písni Holku pevnou mít, jejíž děj se odehrává ve fitness světě. V roli dokonalé dívky se ve videu představila Zlata Bubeníčková, juniorská mistryně České republiky v Body Fitness.

„Do posilovny nikdo z naší kapely nikdy nechodil, proto pro nás byl tak trochu problém opakovat určité scény. Například ty, kde jsem musel pořád dokola dělat kliky, protože nám záběr nevycházel. S narůstajícím počtem vyřazených záběrů začínala pomalu odcházet i má tělesná schránka,“ přiznává zpěvák Mára.

Scény se Zlatou Bubeníčkovou ovšem oživily atmosféru při natáčení, ale i samotný vizuál videoklipu. „Zlata je naprosto úžasný člověk. Hned od prvních chvil bylo jasné, že jsme potkali člověka, se kterým si budeme velice dobře rozumět. Díky Zlatě jsme se dozvěděli, že se nikdo (ani my) nemusí stydět začít chodit cvičit. Je to velice skromná holka, která na sobě opravdu velice tvrdě dře a podporuje každého, kdo si jde za svým cílem,“ dodává Mára o spolupráci.

No a jak se klip líbí Vám?


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 355 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.