Cliff Williams končí v AC/DC

Cliff Williams | Zdroj: acdc.com

Další z původních členů slavných AC/DC, basák Cliff Williams, oznámil svůj odchod z kapely. Je tak už čtvrtým hudebníkem, kteří v poslední době ze skupiny odešli.

Cliff Williams při rozhovoru s magazínem Gulfshore Life prohlásil, že po konci turné opustí AC/DC. Podle svých slov po odchodu kytaristy Malcolma Younga, bubeníka Phila Rudda a nově i zpěváka Briana Johnsona už nadešel i jeho čas. Údajně je tomu tak právě kvůli změnám, které kapelu v posledních měsících provází.

Ikonický Angus Young se tak stane posledním původním členem, posledních několik koncertů si však fanoušci užijí ještě s Williamsem. Co bude s kapelou dále je nejasné, ačkoli totiž některé zdroje hovoří o možném návratu Briana Johnsona, není nepravděpodobné, že kapela po více než čtyřiceti letech ukončí svoji činnost.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 290 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.