Coldplay zveřejnili nový videoklip a představili turné k chystanému albu

Coldplay | Zdroj: Facebook

Netrvalo dlouho a kapela téměř po roce přichází s novým albem. Nyní představili i videoklip k nejnovější písni.

Rockově ladění alternativci Coldplay asi neradi plýtvají časem, a tak již po roce vydávají po albu Ghost Stories nové album A Head Full Of Dreams. To vyjde už za pár dní, 4. 12. 2016.

S novou řadovou nahrávkou samozřejmě přichází i videoklip k jedné z písní. Tou je Adventure Of A Lifetime. Na pomoc při vytváření videa skupině přispěchal expert na filmové efekty Andy Serkis (např. Pán prstenu, King Kong) a realizace celého videoklipu byla neskutečně časově náročná, trvala celých šest měsíců. Výsledek, kde můžeme pozorovat šimpanzí tlupu, ale stojí za to.

Mimo to také představili koncertní zastávky k tomuto albu. Turné začne 31. 3. 2016 v Buenos Aires v Jižní Americe. V květnu se přesouvají Coldplay do Evropy, kde odehrají své sety ve Francii, Španělsku, Německu, Švýcarsku, Švédsku, Nizozemsku a na britských ostrovech.. Zatím je posledním potvrzeným termínem dánská Kodaň (5. 7. 2015). Doufejme, že se představí i u nás.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 279 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.