Covers for Lovers mají nový videoklip a vyráží na turné

Covers for Lovers | Zdroj: archiv kapely

Kapela Covers for Lovers neví, co je nuda. Potvrzuje to fakt, že nejdříve pracovala na novém videoklipu a hned poté vyráží na turné po několika městech.

Covers for Lovers vydali 4. září v pořadí už osmý videoklip. Ten poslední natočili na písničku Zázraky s.r.o.. I jako posledně se scénáře ujal Aleš Uhlíř. O střih a produkci se postaral zpěvák Billie Jake. O významu celé písně se dále rozpovídal Aleš:

„V každé době každý člověk občas žádá vyšší moc, aby se stal zázrak…no, tak proč si na tuto činnost nezaložit firmičku a vyplnit tím pomyslnou díru na trhu našich přání.“

V hlavní roli se představila talentovaná studentka a modelka Eliška Pousková. Na koncertních zastávkách se na pódiu vystřídají s Civilní obranou a Náhodným výběrem.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 191 Článků
Hudba je pro mě něco, co vlastně nedokážu popsat slovy. Něco, co je pro mě smysl života a bez čeho bych nedokázala žít. Mezi moje největší srdcovky řadím Green Day a Depeche Mode. Když zrovna nepíšu o hudbě, tak čtu nějakou knihu, vařím/peču, maluju/kreslím nebo bloguju a píšu o něčem jiném. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší. Mimo to jsem taky majitelka webovek GreenDayBand.cz