Data evropské tour Pearl Jam zveřejněna, Praha chybí

Pearl Jam | zdroj: facebook.com

Pearl Jam na podzim vydali novou desku, pojmenovali ji Lightning Bolt a za sebou mají úvodní sérii koncertů v rámci zimního turné po USA. Po novém roce se Pearl Jam přesunou do Austrálie a čerstvě jsou již ohlášeny i zastávky evropské šňůry.

Místa a data evropské části turné Pearl Jam pro rok 2014 jejich české fanoušky příliš nepotěší. Ansámbl kolem Eddieho Veddera propagaci desky Lightning Bolt odstartuje 15. června v Amsterodamu a ukončí 11. července v britském Milton Keynes. Během turné Pearl Jam navštíví celkem devět evropských zemí, Praha však na seznamu jejich zastávek chybí. Pozitivní zprávou budiž to, že do Berlína či Vídně je to od nás co by kamenem dohodil, takže ti z vás, kdo se chcete se svou oblíbenou kapelou příští rok setkat, oprašte němčinu a chystejte eura, lístky jsou již v předprodeji. Více informací k turné naleznete na oficiálních stránkách Pearl Jam.


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.