Data koncertů kapely Omega se mění!

Omega | Zdroj: archiv Omega

Už příští pátek se měly konat dva koncerty legendární maďarské skupiny Omega. Nyní je vše jinak a obě akce se přesouvají na listopad. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Není to tak dlouho, co maďarská kapela Omega vystoupila v pražské Lucerně. Koncert byl úspěšný, a proto není divu, že se k nám tato rocková parta opět vrací. Návrat se oproti původně plánovaným datům však trošku prodlouží. Oba koncerty, které se měly konat 25. dubna v Praze a o den později ve Zlíně, mění datum konání. Pražská část se uskuteční 6. listopadu, ta zlínská o den později, tedy 7. listopadu.

Důvodem je náhlá smrt pořadatele zlínského vystoupení Vítězslava Chromka. ,,Po domluvě s kolegy Vítězslava Chromka a následně s managementem kapely se naše společnost rozhodla vedle organizace pražského koncertu převzít záštitu také nad zlínským vystoupením. Převod smluvních závazků a další administrativní kroky k tomu nezbytné ale nelze vyřešit během týdne. Proto jsme se s managementem skupiny domluvili, že obě vystoupení přeložíme na podzim,” vysvětlil situaci Pavel Mašek z Mania Promotion. Také potvrdil, že vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.