David Stypka a Korben Dallas připravují 3 exkluzivní koncerty

David Stypka & Bandjeez - Colours of Ostrava 2019 | Foto: Petr Gavel, MonsterMusic

David Stypka, držitel Ceny Anděl za rok 2017, je známý svým vystupováním s kapelou Bandjeez. Speciální prosincové koncerty nyní připravuje se slovenskými Korben Dallas.

Oblíbil jsem si Korben Dallas už z desek, naživo mě dostali úplně. Dlouho jsem si říkal, že společný koncert by byl skvělý. Mám pocit, že muziku cítíme velmi podobně,“ nechal se slyšet David Stypka.

David má ke kapele Korben Dallas také velmi blízko z toho důvodu, že měli podobný start kariéry. Jejich písně nikdy nepatřily k jednoznačnému střednímu proudu, ale spíš mířily na jeho okraj a dokázaly oslovit velké spektrum publika.

Čtěte také: 5 důvodů, proč si poslechnout desku neboj. Davida Stypky & Bandjeez

Nejen začátky v hudební sféře mají Korben Dallas a David Stypka společné. Spojuje je také záliba ve spolupráci s charismatickými umělkyněmi. Korben Dallas nahráli duety s Janou Kirschner či Anetou Langerovou, David má zase na kontě úspěšný singl Dobré ráno, milá s Ewou Farnou a o vokály na jeho průlomové desce neboj. se postarala Debbi, se kterou loni v prosinci společně zaplnil pražský Palác Akropolis.

Čtěte také: David Stypka: Při psaní se snažím oddělit svět i ego

Společná vystoupení s Korben Dallas se odehrají 2. prosince na brněnské Flédě a o den později v pražském Lucerna Music Baru. 7. listopadu zahrají společně v Bratislavě.

V obou klubech už jsme hráli, oba mají svou nezaměnitelnou atmosféru. Tohle spojení je pro ně ideální,“ těší se David Stypka na závěr roku.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.