Debbi se opět ozývá a připravuje nové album

Debbi | Zdroj: archiv zpěvačky

Debbi je pro mnohé stále ještě sedmnáctiletá semifinalistka ze Superstar, od které rádia dlouhou dobu přehrávala megahit Touch The Sun. Dnes už je ovšem zpěvačka mnohem dál.

Rusovlasá interpretka vydala po rozverném debutu album Love, Logic & Will, které bylo plné silných popových melodií. Ty následně s plnou parádou předvedla v akustickém provedení v rámci projektu G2 Acoustic Stage. Mimo to také spolupracuje s rapperem Lipem. Jejich píseň Ležím v tvé blízkosti bude mít již brzy na YouTube deset milionů zhlédnutí.

Hotový je již single Hard To Believe, na kterém Debbi spolupracovala s producentem Dušanem Neuwerthem. Ten má již za sebou bohaté zkušenosti se skupinami, mezi něž patří např. Kryštof, Tata Bojs nebo Sunshine. V písničce se viditelně inspirují zahraniční popovou produkcí. Nutno však podotknout, že se jí píseň plně vyrovná a určitě by obstála i za hranicemi. Skladba je zajímavá i pěveckou výpomocí od Marcella, frontmana kapely No Distance Paradise. K písni navíc vznikl i povedený, prosluněný klip v režii Ondřeje Urbance a produkci společnosti ManaWorld.eu.

Je nade vší pochybnost jasné, že se máme nač těšit.

 


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 303 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky