Die Antwoord jsou zpátky s novým singlem 2*Golden Dawn*7

Die Antwoord | Zdroj: Instagram

Jihoafrická rap-rave kapela Die Antwoord, která žije white-trash estetikou, představuje novou písničku 2*Golden Dawn*7 a zvěstuje tak příchod nového alba.

Nad podivnými hity I Fink U FreekyUgly BoyBaby’s On Fire skupiny Die Antwoord jste už jistě někdy pozvedli obočí i vy. MCs NinjaYolandi Visser nepřestávají překvapovat novými absurdními nápady a nyní jsou zpět s down-tempo skladbou 2*Golden Dawn*7. Navíc na svém facebookovém profilu oznámili, že se jedná o první singl z nadcházejícího sedmadvaceti-trackového alba výmluvně pojmenovaného 27Dle jejich zprávy se na tvorbě alba podíleli s nepřeberným množstvím dalších interpretů, kteří jsou převážně z Jižní Afriky a na svůj hvězdný debut ještě čekají.

Die Antwoord se chystají fanoušky ještě trochu potrápit, jelikož dostupně vydají pouze deset  písní a zbylých sedmnáct bude dle jejich informací poschováváno na různých nespecifikovaných místech.

Kapela právě rozjíždí své další světové turné a 20. srpna 2018 se zastaví i na pražském Výstavišti v Holešovicích. Vstupenky jsou k dostání na serveru GoOut a v síti Ticketportal.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 214 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.