Disclosure přivezou do Prahy speciálního hosta

Disclosure | Foto: Michaela Letang

Není žádným tajemstvím, že duo Lawrencovi, neboli house kapela Disclosure, vystoupí již tento čtvrtek v Praze. Kluci ale teprve nedávno oznámili svého speciálního hosta a tím není nikdo jiný, než jejich dlouholetý obdivovatel DJ Après.

Britští bratři Howard a Guy fungují již od roku 2010 a od té doby se do Česka podívali jen jednou. Tento čtvrtek to má být již druhé kolo a tak není divu, že se fanoušci patřičně těší. Z důvodu velkého zájmu byl koncert dokonce přesunut z Malé sportovní haly Praha do Fóra Karlín. Příčinou většího zájmu může být také fakt, že si kluci na tento koncert přizvali svého fanouška a DJ, nazývaného Après.

Ten byl původně bubeníkem a hrál i na klavír, ale tvorba Disclosure ho tak strhla, že začal sám publikovat. Jeho první song Chicago byl po vydání okamžitě nasazen na stanici BBC Radia 1 a nyní pracuje na dalším hitu. Koncert s Disclosure mu tak nejen velmi pomůže v budování kariéry, ale také mu splní sen.

Howard a Guy přivezou do Prahy svou loňskou desku s názvem Caracal, na které se mimo jiné podílel taky Sam Smith nebo zpěvačka Lorde. Vstupenky seženete v síti GoOut nebo Ticketpro.


Napište komentář