Divokej Bill včera odehrál poslední koncert z nejnovějšího turné

Divokej Bill | Foto: Radka Budská

Závěrečný koncert šňůry Divokej Bill Lobkowicz Tour 2017 má kapela za sebou, symbolicky v Úvalech u Prahy, kde se před lety dali poprvé dohromady. Mimo koncertu zde převzali i Zlatou desku.

Nejnovější album Tsunami vyšlo teprve 5. května, ale Divokej Bill už převzal Zlatou desku za prodej kopií. Samotné turné Divokej Bill Lobkowicz Tour 2017 mělo dvacet tři zastávek a tou poslední byl včerejší koncert, jenž se odehrál v jejich domovině, v Úvalech. „Turné splnilo naše očekávání, hodně jsme si to užili. Bylo fajn hrát před tolika lidmi a vidět naše fanoušky, jak si s námi zpívají písně z nového alba. A že za tak krátkou dobu získalo Zlatou desku, je pro nás velké a příjemné překvapení,“ říká zpěvák Vašek Bláha.

Kapela nyní plánuje natáčení videoklipu k písni Kořala. To je již v pořadí třetí singl z jejich nového alba Tsunami.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.