DJs světového formátu roztančí Rock for Church(ill)

DJ Aphrodite | zdroj: facebook.com

Festival Rock for Church(ill) už potěšil mnoho fanoušků svým našlápnutým programem pro letošní ročník. Pořadatelé tuto radost ještě znásobili, když nedávno zveřejnili program na druhé stagi, která se zaměří na elektronickou hudbu.

Festival letos slaví 15 let a k tomuto výročí zde ve dnech 29. až 30. srpna vystoupí zahraniční hvězdy jako The Parov Stelar Band, Dub Pistols, Anthony B, The Subways a další. Na akci ve Vroutku samozřejmě nebudou chybět ani zástupci české hudební scény, například Vypsaná Fixa, Wohnout či Cocoman. Milovníci elektronické hudby se nyní mohou těšit na silné kvarteto z Velké Británie!

Již od 90. let minulého století vypouští do světa své hity producentské trio Andrew Wright, Benjamin Wigget a Simon Bassline Smith pod názvem Drumsound & Bassline Smith. Toto seskupení má na svém kontě několik legendárních skladeb. Jejich pecka Close získala ocenění Best track a Best video na Official Drum & bass Awards. Festival poctí svou návštěvou i DJ, který stál v počátcích drum and bassu a junglu. Aphrodite vydal svou první desku už v roce 1997 a inspiroval tím mnoho následovníků. Jedním z nich byl i DJ Krafty Kuts, který se vypracoval mezi nejžádanější hudebníky ve svém oboru. Posledním projektem z Velké Británie jsou Aquasky, kteří své hity plné breakbeatu a junglu servírují jíž dvacátou sezónu. Pořadatelé mysleli i na milovníky reggae a dancehallu – se svým sound systémem dorazí do Vroutku Mortal Kombat Sound. Mezi další DJs, kteří budou hrát své sety v tanečním šapitó, patří i Pixie, DJ Mikkin za doprovodu Dave Trumpeteera, Babylon Rocker a mnoho dalších.

Pořadatelé Rock for Church(ill) tímto jen dokazují, že z letošního ročníku chtějí udělat legendární akci, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat. Takto nabušený festival má ještě několik výhod. Tou první je cena lístků, která je se od 1. července zvedne o stovku na stále krásných 750 korun + poplatky. Druhou výhodou je fakt, že jako jeden z mála festivalů má své stanové městečko zdarma. Konec festivalové sezóny je vždy smutná událost, ale letošní ročník Rock for Church(ill)a nám ji více než zpříjemní.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.