Do kin míří záznam z turné Rolling Stones, promítat se bude jen jeden večer

Rolling Stones | Zdroj: Reuters

Unikátní záběry z turné po Jižní Americe a navíc záznam z jednoho celého koncertu bude ke zhlédnutí v kinech po celé České republice v jediný večer, a to 16. března.

S legendární kapelou Rolling Stones budeme moci projet Jižní Ameriku, být s nimi v zákulisí, nahlédnout do jejich šatny a sdílet s nimi všechny pocity. A to prostřednictvím filmu Rolling Stones Olé Olé Olé. Ten se bude promítat pouze v jediný večer ve stovce českých kin.

Po dokumentu o jihoamerickém turné přijde na řadu i jeden z koncertů. Film Rolling Stones Havana Moon nás přenese na Kubu, na koncert, který zbořil všechny dosavadní rekordy a byl vyvrcholením celého turné.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.