Do prodeje míří poslední lístky na Chinaski

Chinaski | Foto: Tomáš Nosil

Fanoušci skupiny Chinaski zcela vykoupili vstupenky na plochu prvního patra pražské O2 areny. Na velký narozeninový koncert jdou do prodeje poslední lístky.

Do 6. února zbývají necelé dva měsíce. Pomalu se tak blíží narozeninový koncert kapely Chinaski, která oslaví 20 let své existence. To, že nebudou hrát pro prázdný sál, je už v tuto chvíli jasné. Fanoušci stihli skoupit velkou část vstupenek a hrozí, že bude brzy vyprodáno úplně.

Kapela, která si vypůjčila svůj název z knih Charlese Bukowského, má na svém kontě mimo jiné i dvě ceny Anděl udělované Akademií populární hudby. Základní pilíř tvořili od začátku Michal Malátný a Pavel Grohman, který bohužel v létě 2008 zahynul po těžké nehodě na motocyklu. Chinaski na koncertě zúročí nejen rozsáhlou diskografii, ale i několikaleté zkušenosti na pódiích.

„Tak o tomto se nám ani ve snu nezdálo! Skvělá zpráva! Nejlepší dárek k Vánocům, co jsme – od Vás fanoušků – mohli dostat! Právě přišla zpráva z O2 areny, že plocha a první patro jsou zcela zaplněny. Do prodeje jdou poslední vstupenky do čtvrtého patra. Tak kdo ještě neobjednal, neváhejte. Lístky mizí rychlostí blesku. Připravujeme pro vás skvělý koncert s dramaturgií, která tady ještě nebyla. Těšíme se na vás!“ vzkazují Chinaski fanouškům.

Vstupenky na narozeninový koncert Chinaski v pražské O2 areně, který proběhne 6. února, jsou k dostání v předprodeji prostřednictvím SazkaTicket.


Napište komentář

Kateřina Blažková
O Kateřina Blažková 13 Článků
Miluju hudbu, svoji kapelu, koncerty, design, styl a dělat věci, co mají smysl. Nesnášim vstávání, studený nohy, autobus č. 107, trsátkožrouta, kolu z mekáče, špatný zvukaře, účtování vody, pondělky, zamotaný kabely, uklízení a vánoce bez sněhu. Jsem na last.fm, bandzone a instagramu pod nickem rooferska.