Drake brzy vypustí nové album

Drake | Zdroj: Instagram (@champagnepapi)

Svět Instagramu je dnes zase vzhůru nohama. Kanadský hvězdný rapper Drake totiž na platformě oznámil práci na novém albu i datum vydání.

Torontský hip-hopový mogul nám letos posílá jedno překvapení za druhým. Hned v lednu začal s dvoutrackovým EP Scary Hours, jehož hit God’s Plan doposud hraje na každé party. Před pár dny ho na vrcholu Billboard Hot 100, nejváženějšího amerického hudebního žebříčku, nahradila umělcova další neohlášená píseň Nice For What. 

Drakeův poslední rozsáhlejší počin je loňský mixtape More Lifekterý mezi dvaadvaceti skladbami ukrýval i známější PassionfruitFake Love, avšak posledním studiovým albem je ještě o rok starší Views.

Instagram před hodinou zaznamenal aktivitu na Drakeově účtu (@champagnepapi), kde se objevila rapperova fotka v bundě, která ohlašuje příchod nového alba.  Deska se bude jmenovat Scorpion a vyjde za dva měsíce, přesněji 28. června 2018.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 233 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.