Drake brzy vypustí nové album

Drake | Zdroj: Instagram (@champagnepapi)

Svět Instagramu je dnes zase vzhůru nohama. Kanadský hvězdný rapper Drake totiž na platformě oznámil práci na novém albu i datum vydání.

Torontský hip-hopový mogul nám letos posílá jedno překvapení za druhým. Hned v lednu začal s dvoutrackovým EP Scary Hours, jehož hit God’s Plan doposud hraje na každé party. Před pár dny ho na vrcholu Billboard Hot 100, nejváženějšího amerického hudebního žebříčku, nahradila umělcova další neohlášená píseň Nice For What. 

Drakeův poslední rozsáhlejší počin je loňský mixtape More Lifekterý mezi dvaadvaceti skladbami ukrýval i známější PassionfruitFake Love, avšak posledním studiovým albem je ještě o rok starší Views.

Instagram před hodinou zaznamenal aktivitu na Drakeově účtu (@champagnepapi), kde se objevila rapperova fotka v bundě, která ohlašuje příchod nového alba.  Deska se bude jmenovat Scorpion a vyjde za dva měsíce, přesněji 28. června 2018.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 304 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.