Dub Pistols se vracejí jako pistolníci!

Dub Pistols | zdroj: facebook.com

Čekání na novou desku Dub Pistols bylo dlouhé, a přestože kapela slibovala novinku už v říjnu, fanoušci na Dub Pistols nezanevřeli a prvního června se mohou těšit na novou desku, která nese název Return Of The Pistoleros.

Poslední vydanou deskou je Worshipping The Dollar z roku 2012. Z tohoto alba vznikly hity jako Alive, Mucky Weekend a jiné, které se hned vyhouply mezi nejoblíbenější skladby z celé diskografie Dub Pistols. Naposledy se kapela kolem Barryho Ashwortha ukázala u nás na patnáctých narozeninách festivalu Rock for Churchill. Už tady fanouškům kapela představila chystané pecky z nové desky, která vyjde k 1. červnu, a podle zvuku bylo cítit, že se opět máme na co těšit.

Zatím oficiálně vypuštěné skladby do éteru to jen potvrzují. Ke skladbě Pistoleros je natočen videoklip z dob Divokého západu. Zvuk této písně se nese v duchu předchozího alba, další zveřejněný song má název Sticky Situation a nese se více v duchu reggae, ale klasický podpis Dub Pistols je z ní cítit. Fanoušci už odpočítávají dny do doby, kdy se deska objeví na pultech a budou si moci poslechnout novinky od pistolníků. Ti praví nedočkavci si můžou desku předobjednat na oficiálním webu kapely.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.