Dubioza Kolektiv zahrají na brněnském Urban Rocku

Dubioza kolektiv | Zdroj: youtube.com

Už po oznámení prvních hudebních skupin na srpnový Urban Rock se mělo Brno na co těšit. Organizátoři festivalu teď přidali další lákadlo do svého line-upu, kterým je Dubioza Kolektiv.

Brněnský Urban Rock jako nový rockový festival při ohlášení prvních několika jmen ukázal, že chce zvát skupiny různorodejších žánrů. Do programu tak již patří například věci jako rave kapela Little Big, rapové uskupení Dope D.O.D nebo mnohožánroví Enter Shikari. I tentokrát se rozhodli potěšit zejména fanoušky multižánrové muziky, a to oznámením kapely Dubioza Kolektiv.

Bosenská partička hraje od roku 2003 a ve své hudbě mísí žánry jako reggae, rock, rap, dub a další. Jejich politické texty tak dostávají rozměr, kterým roztancují každé publikum. Dubioza Kolektiv se se svou divokou show v Brně představili i minulý rok na Špilberk Balkannn.

Letos budou bavit svou energickou hudbou tuzemské fanoušky na Urban Rocku, který se odehraje 10. až 12. srpna. Festival slibuje, že brzy oznámí další jména, přesto je už teď jasné, že se v srpnu odehraje v Brně pořádná párty.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 225 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz