Duff McKagan z Guns N’ Roses si zahrál na pražském koncertě The Cult

Duff McKagan | Zdroj: MetalWani.com

Guns N’ Roses už jsou v Praze a zatímco ostatní členové slavné party se kochají naším hlavním městem, basák Duff McKagan se už tvrdě připravuje na úterní koncert. Jen tedy s jinou kapelou, včera večer se totiž objevil jako host na koncertě svých kolegů The Cult.

The Cult se s Guns N’ Roses dobře znají a jejich bývalý bubeník Matt Sorum dokonce s McKaganem krom angažmá v legendární skupině s Axlem Rose a Slashem působil i v superkapele Velvet Revolver. Rockeři z Velké Británie se tak rozhodli spojit příjemné s užitečným a jelikož Guns N’ Roses u nás už zítra vystupují, přizvali si na své vystoupení v Roxy právě McKagana.

Podobné návštěvy ale nejsou v případě GN’R ničím neobvyklým. Na australské části tour se zase Slash blýskl na představení Wolfmother a koncert Guns N’ Roses v Německu navštívil před pár dny pro změnu Angus Young, který s Axlem Rose minulý rok objel svět v rámci turné AC/DC.

Guns N’ Roses u nás zahrají už doslova za pár hodin. V úterý 4. července společně s předskokany Jesse Jo Stark a Biffy Clyro rozezní pražské Letiště Letňany, po pětadvaceti letech se tak slavná kapela českému publiku opět ukáže se Slashem na postu hlavního kytaristy a McKaganem za basou. Vstupenky jsou stále k zakoupení v předprodejních sítích TicketPro a TicketPortal.

Čtěte také: Guns N’ Roses v Praze: Vše, co potřebujete ke koncertu vědět


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 278 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.