Dvojitý koncert Enriqueho Iglesiase se nezadržitelně blíží

Enrique Iglesias | Zdroj: radioandmusic.com

Tento sympatický španělský zpěvák, kterého Česká republika okouzlila natolik, že zde letos odehraje dva koncerty za sebou, k nám přijede již 7. května a fanoušci se jistě mají na co těšit.

O tom, že Enrique Iglesias pobláznil celý svět, není pochyb. S hudební kariérou už začal v polovině 90. let a krátce na to se stal velice úspěšným hudebníkem v oblasti latinské hudby. Postupně se ale jeho výtvory rozšířily i do celého světa a nyní je z něj mezinárodní hvězda. Za svou kariéru již prodal přes 170 milionů alb a jeho písně se umisťují vysoko ve všech hudebních žebříčcích.

Jeho poslední album sice vyšlo v roce 2014 s názvem Sex and Love a od té doby fanoušci netrpělivě očekávají další, ale v lednu vydal například novou píseň El Baño. Ta se nyní pyšní přes miliardou zhlédnutí a čísla se stále zvyšují. A kdo ví? Třeba je nové album blíž, než jsme si mysleli.

Čtěte také: VIDEO: Enrique Iglesias má v novém klipu sexy krásku a slavného herce

Do Prahy přijede již za měsíc a můžeme říct, že se diváci mají na co těšit, jelikož zde zpěvák oslaví své 43. narozeniny. Očekává se tedy velká dvoudenní párty, na které představí jak své staré písně, tak i ty novější.

Nyní Iglesias projíždí Jižní Amerikou, ale 7. a 8. května zavítá i k nám do pražské O2 areny.


Napište komentář

O Andrea Kuttelwascherová 32 Článků
Jsem osmnáctiletá introvertní extrovertka, které v žilách koluje kofein a hudba. Mluvím plynným sarkasmem a pokud mě někde nenajdete se sluchátky v uších, nejspíš se právě potím na tanečním parketě. Pokud jde o hudbu, mezi mé oblíbené kapely patří: Bring Me The Horizon, Parkway Drive, Architects, Asking Alexandria, Linkin Park nebo třeba Green Day.